O Panelu Zdrowia

O Panelu Zdrowia

Panel Zdrowia jest stroną internetową, na której osoby zdrowe oraz cierpiące na choroby przewlekłe mają możliwość po zarejestrowaniu się wziąć udział w projekcie badawczym. Strona funkcjonuje jako baza danych, co oznacza, że możemy próbować skontaktować się z Tobą, ale tylko wtedy, gdy Twój profil medyczny odpowiada prowadzonemu w danym momencie projektowi badawczemu. Panel Zdrowia ma na celu ułatwienie kontaktu między pacjentami i naukowcami prowadzącymi projekty. Nasza strona stwarza możliwość uczestnictwa w projektach badawczych wszystkim zainteresowanym polepszeniem jakości życia osób z chorobami przewlekłymi; rejestrując się w Panelu Zdrowia, zapewnisz w przyszłości polepszenie metod leczenia dzieci i dorosłych, którzy dziś żyją z chorobą przewlekłą.

Wszystkie projekty badawcze, o których informujemy na stronie Panelu Zdrowia, mają akceptację Komisji ds. Etyki Badań (ang. RECs).

 

Kto może zarejestrować się w Panelu Zdrowia?

Do bazy danych Panelu Zdrowia może się wpisać każdy, tj. pacjenci z chorobami przewlekłymi, jak i osoby zdrowe. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych kwestiami zdrowia i/lub tych, którzy chcieliby pomóc w pracach nad nowymi metodami leczenia takich chorób jak rak, cukrzyca, artretyzm czy choroba Alzheimera, do zarejestrowania się w Panelu Zdrowia. Zapisując się do naszej bazy danych, możesz wspomóc wysiłki naukowców w opracowaniu lekarstwa lub skuteczniejszej metody leczenia wielu ciężkich chorób, które mogłyby pomóc Tobie lub innym chorym.

Panel Zdrowia również opracowuje i przedstawia informacje na temat wielu różnych chorób. Informacje umieszczane na naszych stronach mogą służyć zarówno pacjentom, ich rodzinom jak i osobom zdrowym.

 

Jakie są korzyści z rejestracji w Panelu Zdrowia?

Rejestracja w Panelu Zdrowia jest dobrowolna i całkowicie wolna od opłat. Poświęcając teraz 5-7 minut swojego czasu na wypełnienie formularza Profilu Kondycji Zdrowotnej (Profil KZ), masz szansę pomóc w opracowaniu w przyszłości skuteczniejszej metody leczenia, a nawet lekarstwa na chorobę przewlekłą.

Czy Ty lub ktoś w Twojej rodzinie cierpi na chorobę przewlekłą? Jeśli tak, to może doświadczyłeś (doświadczyłaś) poczucia bezsilności z powodu wyczerpania wszystkich dostępnych opcji leczenia? Biorąc udział w projekcie badawczym, możesz pomóc zapewnić lepszą przyszłość innym rodzinom i ich bliskim, którzy chorują. Jeśli chcesz wesprzeć badania medyczne i pomóc poprawić stan zdrowia wielu chorym, prosimy, byś już dzisiaj zarejestrował(a) się w Panelu Zdrowia. Nasi członkowie wierzą, że dobrze jest komuś coś ofiarować i że pomożemy sobie, pomagając innym. Wspomóż badania i ratuj życie, rejestrując się w Panelu Zdrowia.

Najnowsze wiadomości na temat zdrowia

Wszystkie aktualności na temat zdrowia
Czekaj!
To zajmuje tylko 2 minuty.
Czy chcesz wziąć udział w projekcie badawczym?
Bezpłatnie i niezobowiązująco · ponad 65.000 członków
Tak. Zarejestruj mnie!
Może później
Panel Zdrowia

Zarejestruj się na stronie Panel Zdrowia

Głównym założeniem Panelu Zdrowia jest poprawa zdrowia osób chorych przy pomocy badań naukowych. W tym celu zapraszamy osoby zainteresowane do wzięcia udziału w projektach badawczych, nad którymi pracujemy. Rejestrując się na Panelu Zdrowia, możesz zostać uczestnikiem jednego z takich projektów. Kontaktujemy się tylko z osobami, których Profil KZ odpowiada aktualnie prowadzonym badaniom naukowym. 
Wszystkie projekty badawcze mają akceptację Komisji Etyki Badań (z ang. RECs).
 

Utwórz Profil Kondycji Zdrowotnej