Wszystkie Wiadomości o Zdrowiu

Aktualności na temat zdrowia przygotowane przez kompetentnych ekspertów z dziedziny medycyny

Na tej stronie znajdziesz najbardziej aktualne wiadomości związane ze zdrowiem. Zawsze dokładamy starań, by dostarczać naszym czytelnikom najnowszych informacji na temat interesujących ich jednostek chorobowych, badań naukowych i metod leczenia. W tym celu współpracujemy z grupą lekarzy i studentów medycyny, którzy na bieżąco uaktualniają informacje o jednostkach chorobowych. Są one opisane pod zakładką o nazwie Choroby.

Weź udział w projekcie badawczym

Chcielibyśmy zachęcić wszystkich, zarówno osoby chore, jak i zdrowe, do zarejestrowania się na stronie Panel Zdrowia. Po zarejestrowaniu będziemy Ci dostarczać aktualizacje dotyczących Cię tematów i informować Cię o nowych projektach badawczych. Będziesz miał(a) również możliwość wzięcia udziału w badaniach, jeśli Twój Profil KZ będzie spełniał kryteria danego projektu badawczego. Twoja rejestracja może zatem pomóc w przyszłości Tobie i innym chorym w znalezieniu skuteczniejszych metod leczenia wybranych jednostek chorobowych. 
 

Czekaj!
To zajmuje tylko 2 minuty.
Czy chcesz wziąć udział w projekcie badawczym?
Bezpłatnie i niezobowiązująco · ponad 65.000 członków
Tak. Zarejestruj mnie!
Może później
Panel Zdrowia

Zarejestruj się na stronie Panel Zdrowia

Głównym założeniem Panelu Zdrowia jest poprawa zdrowia osób chorych przy pomocy badań naukowych. W tym celu zapraszamy osoby zainteresowane do wzięcia udziału w projektach badawczych, nad którymi pracujemy. Rejestrując się na Panelu Zdrowia, możesz zostać uczestnikiem jednego z takich projektów. Kontaktujemy się tylko z osobami, których Profil KZ odpowiada aktualnie prowadzonym badaniom naukowym. 
Wszystkie projekty badawcze mają akceptację Komisji Etyki Badań (z ang. RECs).
 

Utwórz Profil Kondycji Zdrowotnej