Regulamin

Regulamin

Poniższe warunki („Polityka”) regulują korzystanie z Panelu Zdrowia („strona internetowa”) oraz wszystkich treści i usług dostępnych na stronie internetowej lub za jej pośrednictwem.

Stronę internetową posiada i obsługuje:

Patiro ApS

Tagholm 21

9400 Nørresundby

Dania

DK35660348

info@panel-zdrowia.pl

(Zwane dalej „Patiro” lub „My”)

Zdecydowanie zalecamy uważne przeczytanie niniejszych Zasad w celu zapoznania się z warunkami regulującymi korzystanie z witryny internetowej. Jeśli okaże się, że nie zgadzasz się z którymkolwiek lub wszystkimi warunkami i postanowieniami, zachęcamy do zaprzestania korzystania ze strony internetowej.

Zawartość strony internetowej

Patiro nie udziela żadnej gwarancji co do ważności treści na swojej stronie internetowej, mimo, że dokłada wszelkich starań, aby były one aktualne i jak najbardziej dokładne. Ważne jest, aby pamiętać, że jesteśmy właścicielem treści tekstowych na stronie internetowej. Jednakże, treści te nie mają służyć jako zamiennik profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Zdecydowanie zalecamy skonsultowanie się z lekarzem lub innym wykwalifikowanym pracownikiem opieki zdrowotnej w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stanu zdrowia. Nasze treści powinny być postrzegane jako informacyjne, a w przypadku konkretnych problemów zdrowotnych zawsze należy zasięgnąć profesjonalnego wsparcia medycznego.

Tworzenie profilu zdrowotnego

Gromadzimy dane osobowe związane ze zdrowiem od naszych członków w celu przyczynienia się do opracowywania nowych metod leczenia i potencjalnej pomocy naszym członkom w poprawie ich własnego zdrowia. Jedynym celem gromadzenia i przetwarzania Twoich danych osobowych jest poprawa zdrowia, a Twoje dane będą wykorzystywane wyłącznie w tym celu.

Rejestrując się w bazie danych Patiro za pośrednictwem naszej strony internetowej, użytkownik udziela Patiro pozwolenia na gromadzenie, przechowywanie, organizowanie i udostępnianie informacji kontaktowych i zdrowotnych instytucjom naukowym. Instytucje te, zarówno prywatne, jak i publiczne, są zaangażowane w bieżące projekty badawcze i są konsekwentnie zatwierdzane przez:

  • UE: Komitety Etyki Badań (REC)
  • USA: Instytucjonalne Komisje Rewizyjne (IRB)
  • Kanada: Komitet Etyki Badawczej Kanadyjskiego Ministerstwa Zdrowia (REB)

Ponadto instytucje te przestrzegają odpowiednich przepisów dotyczących ochrony danych. Gwarantuje to, że dane użytkownika są wykorzystywane w sposób odpowiedzialny i etyczny w celu rozwoju inicjatyw związanych ze zdrowiem.

Tworząc profil, wyrażasz zgodę na kontaktowanie się z Tobą przez instytucje naukowe w sprawie pytań związanych ze zdrowiem oraz uczestnictwa w projektach badawczych - np. udzielenie odpowiedzi na kwestionariusz, udział w wywiadzie lub innych/dodatkowych badaniach.

Wyrażając zgodę, użytkownik wyraża również zgodę na kontakt poza standardowymi godzinami połączeń, co może podlegać lokalnym przepisom obowiązującym w jego kraju. Godziny połączeń mogą się różnić w zależności od wykonalności badania. Użytkownik ma prawo do odwołania tej zgody w dowolnym momencie.

Rejestrując się w bazie danych, użytkownik wyraża zgodę na wysyłanie przez Patiro wiadomości e‑mail związanych ze zdrowiem. Staramy się ograniczać ilość wiadomości e-mail wysyłanych do naszych członków. Jeśli użytkownik nie chce już otrzymywać wiadomości e-mail dotyczących zdrowia, może w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji.

Przesyłając informacje zdrowotne w profilu zdrowotnym, jako osoba, której dane dotyczą, ponosisz odpowiedzialność za dokładność dostarczonych informacji. Patiro nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości lub błędne informacje wprowadzone do profilu przez osobę, której dane dotyczą. Ważne jest, aby użytkownicy dokładali należytej staranności w dostarczaniu poprawnych i aktualnych informacji w celu zapewnienia wiarygodności danych w profilu zdrowotnym.

Rozwiązanie konta

Patiro ma prawo do usunięcia dowolnego profilu w dowolnym momencie - np. na żądanie użytkownika lub w przypadku wprowadzenia do bazy danych nieprawdziwych informacji. Jeśli profil zostanie usunięty, wszystkie dane zostają usunięte na stałe.

Prywatność

Nasza Polityka Prywatności wyjaśnia sposób, w jaki przetwarzamy i chronimy dane osobowe użytkownika w związku z korzystaniem i przeglądaniem przez niego strony internetowej. Akceptując niniejsze warunki i w celu możliwości korzystania z usługi, zgadzasz się również na naszą Politykę Prywatności. Ponadto, nasza Polityka dotycząca plików cookie wyjaśnia, w jaki sposób gromadzimy i wykorzystujemy Twoje zachowania online podczas odwiedzania naszej strony internetowej.

Modyfikacja warunków świadczenia usługi

W granicach obowiązującego prawa, Patiro zastrzega sobie prawo do przeglądu i modyfikacji niniejszej Polityki w dowolnym momencie. Obowiązkiem użytkownika jest okresowe zapoznawanie się z niniejszymi warunkami. Dalsze korzystanie i przeglądanie witryny po wprowadzeniu takich zmian będzie oznaczać zgodę użytkownika na te modyfikacje. Śledzenie tych aktualizacji gwarantuje, że użytkownik jest świadomy i zgadza się z najnowszymi warunkami i postanowieniami związanymi z korzystaniem ze strony internetowej.

 

Najnowsze wiadomości na temat zdrowia

Wszystkie aktualności na temat zdrowia
Czekaj!
To zajmuje tylko 2 minuty.
Czy chcesz wziąć udział w projekcie badawczym?
Bezpłatnie i niezobowiązująco · ponad 65.000 członków
Tak. Zarejestruj mnie!
Może później
Panel Zdrowia

Zarejestruj się na stronie Panel Zdrowia

Głównym założeniem Panelu Zdrowia jest poprawa zdrowia osób chorych przy pomocy badań naukowych. W tym celu zapraszamy osoby zainteresowane do wzięcia udziału w projektach badawczych, nad którymi pracujemy. Rejestrując się na Panelu Zdrowia, możesz zostać uczestnikiem jednego z takich projektów. Kontaktujemy się tylko z osobami, których Profil KZ odpowiada aktualnie prowadzonym badaniom naukowym. 
Wszystkie projekty badawcze mają akceptację Komisji Etyki Badań (z ang. RECs).
 

Utwórz Profil Kondycji Zdrowotnej