Zastrzeżenie

Zastrzeżenie

Panel Zdrowia tworzą eksperci z zakresu medycyny, których jedynym celem jest poprawa stanu zdrowia pacjentów poprzez badania naukowe. Corocznie sektor medyczny prowadzi projekty badawcze zmierzające do opracowania nowych i bardziej skutecznych metod leczenia. Przed rozpoczęciem każdego projektu badawczego konieczne jest jednak znalezienie do niego uczestników, których profil medyczny odpowiada określonym kryteriom. Uczestnicy badań mają zatem kluczowe znaczenie w tworzeniu nowej wiedzy medycznej, która pozwoli na opracowywanie nowych metod leczenia lub ulepszanie już istniejących.

Panel-zdrowia.pl pośredniczy w kontaktach między następującymi dwiema stronami:

  • potencjalnymi uczestnikami projektów badawczych;
  • potencjalnymi klientami, którzy poszukują uczestników do projektów badawczych;

Panel-zdrowia.pl nie bierze odpowiedzialności za żadne szkody, jakie mogą wystąpić w wyniku porozumienia pomiędzy powyższymi stronami. Panel-zdrowia.pl jest w dowolnym momencie dostępny w swej obecnej formie. Użytkownik, korzystając z serwisu panel-zdrowia.pl  robi to wyłącznie na własną odpowiedzialność, a serwis w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie przez użytkowników z panel-zdrowia.pl.

Najnowsze wiadomości na temat zdrowia

Wszystkie aktualności na temat zdrowia
Czekaj!
To zajmuje tylko 2 minuty.
Czy chcesz wziąć udział w projekcie badawczym?
Bezpłatnie i niezobowiązująco · ponad 65.000 członków
Tak. Zarejestruj mnie!
Może później
Panel Zdrowia

Zarejestruj się na stronie Panel Zdrowia

Głównym założeniem Panelu Zdrowia jest poprawa zdrowia osób chorych przy pomocy badań naukowych. W tym celu zapraszamy osoby zainteresowane do wzięcia udziału w projektach badawczych, nad którymi pracujemy. Rejestrując się na Panelu Zdrowia, możesz zostać uczestnikiem jednego z takich projektów. Kontaktujemy się tylko z osobami, których Profil KZ odpowiada aktualnie prowadzonym badaniom naukowym. 
Wszystkie projekty badawcze mają akceptację Komisji Etyki Badań (z ang. RECs).
 

Utwórz Profil Kondycji Zdrowotnej